O Konkursie

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal  MTP  wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Stając się Wystawcą targów 3D Solutions możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP, swoje produkty. Pamiętajcie jednak, że muszą one spełniać określone warunki:

  • powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie,
  • wykonany ze znakomitej jakości materiałów i
  • wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.
  • musi również spełniać szereg dodatkowych kryterium przypisanych dla danej branży.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy.

>>Regulamin Konkursu

Korzyści udziału w konkursie!

Sąd konkursowy ogłasza wyniki już na minimum miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczyna się lawina działań promocyjnych. Korzystając z bazy współpracujących przy targach 3D Solutions mediów, tak branżowych jak i ogólnopolskich udostępniamy szerokiej publiczności listę nagrodzonych firm i ich produktów. Lista i zdjęcia laureatów zostaną opublikowane także w Vademecum Zwiedzającego oraz magazynieNews, które dystrybuowane w kilkunastotysięcznym nakładzie docierają do rzeszy branżowych profesjonalistów. Każdy z laureatów otrzymuje również prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu. Ważnym aspektem promocji, jest także oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu, dzięki czemu bez problemu zwiedzający będzie mógł dostrzec wyróżnione produkty. Dodatkowym, równie ważnym aspektem, jest to, że każdy produkt będzie brał udział w konkursie, gdzie o zwycięstwie decydować będzie konsument i to dzięki głosom m.in. twoich klientów i zwiedzających targi, macie Państwo szansę zdobyć nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.

>>Czytaj więcej

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni