NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

 

ZASADY UDZIAŁU W TARGACH

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami, które ułatwią Państwu udział w targach 3D SOLUTIONS.

Regulamin udziału w targach >>>

Postanowienia szczegółowe >>>

Warunki uczestnictwa >>>

Dokument określający wszelkie zasady i reguły obowiązujące uczestników imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Informacja o montażu i demontażu poza oficjalnymi terminami - w wyjątkowych, uzasadnionych przypadkach

Informacja dostępna będzie wkrótce.

Przepisy techniczne i przeciwpożarowe >>>
BUDOWA STOISK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty w zakresie budowy stoisk przez targowy zespół IDEA EXPO Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie.

Zapoznaj się z naszą ofertą>>>

 

TARGOWE USŁUGI PROMOCYJNE

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych. Wszystkie te usług mogą Państwo zamówić logując się do STREFY WYSTAWCY

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

>>ZGŁOŚ NOWOŚĆ

 

USŁUGI TECHNICZNE
Wszystkie dodatkowe usługi jak np. podwieszanie linek, usługi elektryczne, sprzątanie, dostawa sprężonego powietrza, zamówisz online w STREFIE WYSTAWCY.

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW
>>> Zakres usług

 

RECEPCJA WYSTAWCÓW
Tuż przed rozpoczęciem targów karty wstępu i wjazdu, faktury itp. dostępne będą do odbioru bądź nabycia w Recepcji Wystawców, tuż przy bramie wjazdowj na tereny targowe

>>> Recepcja Wystawców

 

ZGŁOŚ NOWOŚĆ!

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

 

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA-ZGŁOŚ UDZIAŁ!

Zgłoś swój produkt do ścieżek zwiedzania targów z przewodnikiem!

 


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni