NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

 

OFERTA UCZESTNICTWA W TARGACH

Wypełnij formularz kontaktowy - skontaktujemy się z Tobą aby przedstawić najlepszą propozycję udziału Twojej firmy w targach!

W razie pytań prosimy o kontakt:

Natalia Zagoździńska
tel. +48/ 61 869 25 34
e-mail: natalia.zagozdzinska@grupamtp.pl

 

 

STREFA WYSTAWCY

Z tego miejsca zostaną Państwo przekierowani do STREFY WYSTAWCY, strony, która umożliwi zgłoszenie udziału w targach. Wystarczy kliknąć w niniejszy link by stać się częścią targów branży medycznej.

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW

 

ZASADY UDZIAŁU W TARGACH

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami, które ułatwią Państwu udział w targach 3D SOLUTIONS.

Regulamin udziału w targach >>>

Dokument określający wszelkie zasady i reguły obowiązujące uczestników imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Informacja o montażu i demontażu poza oficjalnymi terminami - w wyjątkowych, uzasadnionych przypadkach

Informacja dostępna będzie wkrótce.

Przepisy techniczne i przeciwpożarowe >>>
BUDOWA STOISK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty w zakresie budowy stoisk przez targowy zespół IDEA EXPO Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie.

Zapoznaj się z naszą ofertą>>>

 

TARGOWE USŁUGI PROMOCYJNE

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych. Wszystkie te usług mogą Państwo zamówić logując się do STREFY WYSTAWCY

 

USŁUGI TECHNICZNE
Wszystkie dodatkowe usługi jak np. podwieszanie linek, usługi elektryczne, sprzątanie, dostawa sprężonego powietrza, zamówisz online w STREFIE WYSTAWCY.

>>> Zaloguj się do STREFY WYSTAWCÓW
>>> Zakres usług

 

RECEPCJA WYSTAWCÓW
Tuż przed rozpoczęciem targów karty wstępu i wjazdu, faktury itp. dostępne będą do odbioru bądź nabycia w Recepcji Wystawców, tuż przy bramie wjazdowj na tereny targowe

>>> Recepcja Wystawców

 

ZGŁOŚ NOWOŚĆ!

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

 

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA-ZGŁOŚ UDZIAŁ!

Zgłoś swój produkt do ścieżek zwiedzania targów z przewodnikiem!

 


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni