Nagrody polskiej branży druku 3D 2018 – mamy nominację!

Ogłoszono oficjalne nominacje piątej edycji plebiscytu NAGRODY POLSKIEJ BRANŻY DRUKU 3D 2018. W kategorii: Wydarzenie roku 2018 wśród nominowanych znalazła się Konferencja „Druk 3D w metalu” organizowana w ramach targów 3d Solutions.

Konferencja „Druk 3D w metalu” odbyła się 6 czerwca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów 3D Solutions w bloku wydarzeń ITM Polska. Wśród prelegentów znaleźli się czołowi specjaliści i eksperci w kraju. Było to pierwsze wydarzenie skoncentrowane na zagadnieniach technologii przyrostowych opartych o proszki metalu.

W trakcie wykładów zostało przedstawionych wiele case studies z zakresu wykorzystania technologii przyrostowych w praktyce, wdrożeń systemów do druku 3D w przedsiębiorstwach produkcyjnych, czy unikalnych produktów jakie za ich pomocą powstają.

Nominacja dla tego wydarzenia w plebiscycie NAGRODY POLSKIEJ BRANŻY DRUKU 3D 2018 jest szczególnym wyróżnieniem. To niewątpliwy dowód uznania dla organizacji i poziomu merytorycznego tego przedsięwzięcia.

Plebiscyt obejmuje aż 16 kategorii, a w każdej z nich znajduje się minimum po 5 nominowanych osób, firm, urządzeń lub wydarzeń.

Swoje głosy odda łącznie 96 osób. Głosowanie będzie trwało przez cały miesiąc, tj. do 31 stycznia 2019 r. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej GALI, która odbędzie się w środę 27 lutego 2019 r. w EXPO Silesia w Sosnowcu.  Organizatorami plebiscytu są: Centrum Druku 3D oraz Expo Silesia.

Więcej na: http://centrumdruku3d.pl

Wstecz

Partnerzy Medialni