Aktualności
18.04.2019
Wielkanocy we wszystkich kolorach tęczy, wiosennego nastroju, uśmiechu i odpoczynku od codzienności życzy świątecznie Grupa MTP.

[ więcej ]


18.04.2019
Aż 83% zwiedzających przyjeżdża na targi aby zobaczyć nowości rynkowe. Czym Twoja firma ich zaskoczy na 3D Solutions? Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych produktów. Zgłoś nowość a my zadbamy o jej promocję!

[ więcej ]


17.04.2019
Motoryzacja, medycyna, przemysł lotniczy, stoczniowy, obronny czy transportowy – coraz więcej branż wykorzystuje skanery 3D. Szczegóły dotyczące obsługi tych zaawansowanych urządzeń metrologicznych w przemyśle będzie można poznać na targach 3D Solutions. Podczas warsztatów eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne.

[ więcej ]


04.04.2019
Miesięcznik Mechanik od początku wspiera targi 3D Solutions. Także w tym roku magazyn objął patronatem medialnym najbliższą edycję tego wydarzenia.

[ więcej ]


29.03.2019
Ruszyła nowa platforma sprzedaży biletów on-line Grupy MTP. Oferta ToBilet.pl dotyczy nie tylko targów, ale też wydarzeń kulturalnych, sportowych i koncertów. Do 26 maja jest taniej! Zapewnij sobie udział w 3D Solutions w promocyjnej cenie.

[ więcej ]


28.03.2019
Cykliczne posty związane z branżą przemysłową a także aktualności dotyczące bloku targów ITM Polska (Modernlog, 3D Solutions, Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle, Subcontracting) - tak wygląda nasza działalność na Facebooku. Uruchomiliśmy nowy profil żeby na bieżąco informować co "piszczy" w najbliższej edycji tych wydarzeń.

[ więcej ]


26.03.2019
Co mogą mieć ze sobą wspólnego: motoryzacja, lotnictwo i medycyna? W każdej z tych branż najważniejszymi oczekiwaniami jest nie tylko wysoka wytrzymałość, zindywidualizowane rozwiązania konstrukcyjne, ale też precyzja. Tym wymaganiom mogą sprostać technologie wytwarzania przyrostowego przy użyciu proszków metalicznych. Umożliwiają produkcję części bez konieczności stosowania tradycyjnego oprzyrządowania. Z takimi nowoczesnymi rozwiązaniami będzie można zapoznać się nie tylko na targach 3D Solutions, ale także ITM POLSKA na stoisku firmy Renishaw.

[ więcej ]


21.03.2019
Aż 26 tysięcy m² zajęła w poprzedniej edycji powierzchnia bloku targów ITM POLSKA. Znamy już podział tegorocznej ekspozycji na poszczególne sektory. Wystawcy, którzy jeszcze nie zdążyli się zgłosić mają niewiele czasu na decyzję.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni