Aktualności
08.02.2017
Firma analityczna Deloitte opublikowała raport badawczy dotyczący rynku niskobudżetowych drukarek 3D w Polsce i na świecie w kontekście ich wykorzystania w przemyśle.

[ więcej ]


26.01.2017
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów targi poznańskie wdrożyły serwis www.MTP24.pl, za pośrednictwem którego w ŁATWY, SZYBKI i generujący spore OSZCZĘDNOŚCI sposób, można nabyć on-line bilety na ulubioną imprezę targową.

[ więcej ]


13.01.2017
Niniejszym mamy przyjemność ogłosić oficjalne wyniki III plebiscytu Nagrody Branżowe CD3D 2016. Dziś, w piątek 13 stycznia 2017 r. w Łodzi, w siedzibie Bionanoparku odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Branżowych CD3D za 2016 rok.

[ więcej ]


Więcej aktualności

ITM Polska: 6-9 czerwca 2017

3D SOLUTIONS - Trzeci wymiar przemysłu

6-9.06.2017 r.

Targi 3D SOLUTIONS - poznański know-how o branży druku 3D!

Czterodniowe wydarzenie 3D SOLUTIONS, po raz kolejny odbędzie się w trakcie trwania największych targów technologii przemysłowych ITM Polska 2017. Druga edycja 3D Solutions, organizowana w sercu Wielkopolski, będzie znakomitym przedsięwzięciem informacyjno-edukacyjnym, jak i doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów. Ogromnym atutem Targów jest możliwość dotarcia do odbiorców branżowych i klientów indywidualnych oraz połącznie w jednym miejscu świata nauki i biznesu. Uczestnictwo w poznańskim przedsięwzięciu zapewnia możliwość promocji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz innowacyjnych produktów, a także pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń oraz owocne dyskusje. Targi 3D SOLUTIONS to idealne miejsce dla każdego zainteresowanego poznaniem branży wydruków przestrzennych, rozwojem własnym oraz firmy.

Ze względu na równolegle odbywające się targi Innowacje-Technologie-Maszyny Polska, targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting  oraz BHP i obecność liderów branży przemysłowej, zapowiadane wydarzenie 3D SOLUTIONS zyskuje na wartości i ma szansę stać się dominującą imprezą poruszającą  kwestie druku przestrzennego w Europie Środkowo-Wschodniej!

3D SOLUTIONS, dedykowane profesjonalistom i hobbystom, zapewni wszystkim uczestnikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, najnowocześniejszych urządzeń i wiedzy z prezentowanego zakresu. Do dyspozycji zwiedzających będą: prezentacje drukarek 3D, wydruki, skanery 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią 3D na żywo.

[ Wstecz ]Zobacz również
Usługi